Je winkelwagen is momenteel leeg
Duurzame navulling voor de Loveli Face Wash voor normale tot droge huid. Hydrateert en reinigt zacht, zonder de huid te irriteren.
Met deze glazen refill fles kan je de normale foamfles 2x bijvullen. Beter voor het milieu en je portemonnee!
Let op: Deze refill fles is alleen te gebruiken als aanvulling op de normale plastic foamfles. Zonder deze foamfles schuimt de reiniger niet.
De Face Wash van Loveli is een heerlijk zachte schuimreiniger op basis van suiker en kokosolie. Verrijkt met de essentiële oliën van sinaasappel en citroen heeft de reiniger ook nog eens een verslavend lekkere geur! Deze reiniger verwijdert make-up en reinigt de huid op milde wijze, terwijl de huid ook wordt verzorgd dankzij de kokosolie. Het product is 100% natuurlijk én vegan.
De eerste stap van de huidverzorgingsroutine is altijd het reinigen van de huid. Doe dit tweemaal daags ('s ochtends en 's avonds) door de huid met lauwwarm water nat te maken. Verdeel een pompje van de schuimreiniger over het gezicht en masseer even in. Met water afspoelen. Niet geschikt om de ogen mee te reinigen.
Water, Glycerine, Decyl Glucoside, Sodium Babassuamphoacetate, Gefermenteerde Radijs, Kokosolie (vloeibaar), Sinaasappelschilolie, Citroenzuur, Kaliumsorbaat, Citroenolie, Citral, Limonene, Linalool.
Items van productcarrousel